Diskuze

 

STAG

 • Zkoušky typu A

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné zapisovat si předměty typu dvakrát, pokud tento předmět na první zapsání neabsolvujete? Děkuji

 • Klíč 1

  Dobrý den, Chtěla bych se zeptat kde najdu řešení k ukázkovemu přijímacímu testu? Děkuji za odpověď.

  www.anglistika.upol.cz/katedra/uchazeci_o_studium/ke_stazeni.html

  Autor: Anonym ve 10:46, 30. kvě. 2017 Odpovědět
 • STAG 1

  Také bych se ráda zeptala, jak mám teď postupovat. V 8:00 nám začal zápis, od 8:00 se snažím zapsat si alespoň jeden předmět a zatím se mi to nepodařilo (zaneprázdněný server/přetížená databáze). Některým se to ale očividně povedlo a díky tomu jsou literární, lingvistické a kulturní moduly plné. V mojich A předmětech se taky pomalu naplňuje kapacita. Bude nějaká možnost s tím něco delat, nebo v zimním semestru prostě nebudu chodit do školy?

  Nejste sám. Viz FAQ (zalogujte se a uvidíte FAQ na liště nalevo).

  Autor: Doc. PhDr. Ludmila Veselovská, Ph.D. ve 04:01, 17. zář. 2014 Odpovědět
 • Povinně volitelné kurzy pro 1. ročník Mgr. 2

  Dobrý den, 10. září máme zápis kurzů do prvního ročníku magisterského studia, ale většina povinně volitelných kurzů v lingvistickém i v literárním modulu je již plná. Bude se kapacita těchto disciplín ještě navyšovat nebo máme počítat s tím, že v prvním semestru nebudeme mít na anglistice zapsány žádné předměty?Děkuji za odpověď.

  Informace vedeni KAA k predzapisu najdete v aktualitach na strankach KAA. Internetove odkazy zde bohuzel nemuzu vkladat, i z tohoto duvodu je diskuse presunuta na FB platformu (Katedra anglistiky a amerikanistiky), kterou sledujeme, piste prosim tam

  Autor: Michaela Martinková ve 08:01, 13. zář. 2013 Odpovědět

  viz FAQ

  Autor: Doc. PhDr. Ludmila Veselovská, Ph.D. ve 04:02, 17. zář. 2014 Odpovědět
 • Zápis ke státnicím

  Dobrý den,mohla bych se zeptat, jak bude probíhat zápis ke státnicím? Ve STAGu? Bude to podobně jako u normálních zkoušek?Předem děkuji za odpověď.

 • STAG 1

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, koľko kreditov musíme získať za tento akademický rok. Našla som informáciu, že odporúčajú 60. Platí to i pre dvoj-odborovú kombináciu?

  Ano. To nejsou drby ani šeptanda, ale počty. Za tři roky máte mít 180 kreditů, ať studujete, co studujete. Bakalář má 180 kreditů. To je nějakých 60 za rok (180:3=60). A 60 kreditů za dva semestry za dva obory je 30 za semestr za oba obory, což je 15 za každý semestr za jeden obor.

  Autor: Veselovská ve 01:57, 14. říj. 2012 Odpovědět
 • Fonetický seminář 1

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to bude s fonetickým seminářem, když na STAGu není rozvrh. To bude až příští semestr? Nebo se na něm nějak domluvíme?

  Hi which seminar do you have in mind? BA or MA? please send an email to me or Sarka. Jonas

  Autor: Mgr. Václav Jonáš PODLIPSKÝ, Ph.D. ve 08:50, 12. zář. 2012 Odpovědět
 • Rozvrh 4

  Dobrý den, zajímalo by mě, kde najdu rozvrh na zimní semestr? Jako obvykle zde visí pouze rozvrh na minulé léto, přitom zápis probíhá už od 10.7.2012

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda by nebylo možné rozšířit kapacitu všech předmětů v 1. ročníku na Anglickou filologii. Moje kombinace oborů je Anglická filologie a Geografie. Zápis ke studiu jsem měla teprve včera- středa 5.9.2012 a dnes jsem si chtěla sestavit rozvrh ale všechny předměty jsou již obsazeny. Myslím, že se to stalo proto, že filozofická fakulta měla zápis dříve a studenti se již zapsali, ale na nás, co jsme měli zápis později již nezbylo místo. Proto se Vás ptám jak tento problém co nejdříve a nejlépe vyřešit. předem děkuji za odpověď.

  Autor: Ivana ve 12:24, 06. zář. 2012 Odpovědět

  to není tím, že jsi měla zápis později, já tam čekala od začátku toho předzápisu a i tak na mě nezbylo místo ani v jednom A předmětu a je nás takových víc, chtělo by to tu kapacitu navýšit, ale nevím komu mám napsat.

  Autor: Ivona ve 02:12, 06. zář. 2012 Odpovědět

  já jsem už psala na studijní oddělení, ale zatím žádná odpověď. Počkám do pondělí a kdyžtak tam přímo zajedu...doufám, že se to nějak vyřeší

  Autor: Ivana ve 03:46, 06. zář. 2012

  Jsem na tom úplně stejně - geografie, anglická filologie a žádná angličtina nejde pořádně zapsat

  Autor: Tomáš ve 08:49, 09. zář. 2012 Odpovědět
 • americká literatura 1 a 2

  Dobrý den!Chtěla bych se zeptat, jestli již byly vypsány termíny na zkoušku z americké literatury 1 a 2 na tento letní semestr? Tuto zkoušku jsem měla zapsánu už v zimním semestru, ale nesplnila jsem ji.Nemám však napsáno ani splnil, ani nesplnil, takže jsem si ji na letní semestr nemohla znovu zapsat, protože jsem vlastně zůstala stále zapsaná. Nevím tedy, jestli termín nebyl ještě vypsán, nebo se mi nezobrazuje ve stagu. Děkuji.

 • předzápis 1

  Dobrý den,zajímalo by mě, jestli jsou ve Stagu přidány všechny termíny kurzů, nebo se některé ještě budou doplňovat. Např. u morfosyntax nebo american studies je jenom jeden termín, což mi přijde málo. Děkuji za odpověď..

  doc. veselovská přijme větší počet studentů, další semináře po domluvě navýšíme

  Autor: Ing. Kamila VEČEŘOVÁ ve 03:45, 27. úno. 2012 Odpovědět

Text:

* = povinné
 •   
 
Become a studentMoodle anglistikapartyzone
Aktualizováno: 24. 1. 14, vytvořeno: 27. 4. 11,

Přihlásit

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo: