STAG

• Rozvrh

Dobrý den, zajímalo by mě, kde najdu rozvrh na zimní semestr? Jako obvykle zde visí pouze rozvrh na minulé léto, přitom zápis probíhá už od 10.7.2012

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda by nebylo možné rozšířit kapacitu všech předmětů v 1. ročníku na Anglickou filologii. Moje kombinace oborů je Anglická filologie a Geografie. Zápis ke studiu jsem měla teprve včera- středa 5.9.2012 a dnes jsem si chtěla sestavit rozvrh ale všechny předměty jsou již obsazeny. Myslím, že se to stalo proto, že filozofická fakulta měla zápis dříve a studenti se již zapsali, ale na nás, co jsme měli zápis později již nezbylo místo. Proto se Vás ptám jak tento problém co nejdříve a nejlépe vyřešit. předem děkuji za odpověď.

Autor: Ivana ve 12:24, 06. zář. 2012 Odpovědět

to není tím, že jsi měla zápis později, já tam čekala od začátku toho předzápisu a i tak na mě nezbylo místo ani v jednom A předmětu a je nás takových víc, chtělo by to tu kapacitu navýšit, ale nevím komu mám napsat.

Autor: Ivona ve 02:12, 06. zář. 2012 Odpovědět

já jsem už psala na studijní oddělení, ale zatím žádná odpověď. Počkám do pondělí a kdyžtak tam přímo zajedu...doufám, že se to nějak vyřeší

Autor: Ivana ve 03:46, 06. zář. 2012

Jsem na tom úplně stejně - geografie, anglická filologie a žádná angličtina nejde pořádně zapsat