Studium na KAA

Online podpora výuky

Katedra anglistiky využívá pro výuku e-learningovou platformu Moodle. Většina předmětů má v Moodle vytvořenou svou stránku, na které studenti najdou například informace o kurzu a jeho ukončení (program kurzu, požadavky pro absolvování, atd.), materiály (zadaná literatura, powerpointové prezentace učitele z hodin, atd.), zadání domácích úkolů nebo aktuální informace o kurzu.

Stránky některých kurzů v Moodlu KAA jsou veřejně přístupné k prohlédnutí. Můžete se například podívat na stránky následujících předmětů (klikněte na název kurzu a na následující stránce klikněte na "Login as a guest"):

Studovat na KAA neznamená jen sedět ve třídě

Jsme velmi rádi, že naši studenti nechodí pouze na hodiny, ale zapojují se také různými způsoby do ostatního dění na KAA a to jak dění akademického (asistence při výzkumu, pořádání konferencí, besedy se zvanými hosty, atd.) tak společenského (pořádání večírků).

KAA pravidelně pořádá Freshmen party (říjen), Christmas party a Garden party (květen), které pomáhají formovat ducha KAA a opravdu stojí za to! Přesvědčte se sami:

Become a studentMoodle anglistikapartyzone
Aktualizováno: 26. 11. 13, vytvořeno: 25. 10. 11,

Přihlásit

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo: